199 לכל שנה

4

אפשר להשיג 100% הבנה ושליטה על הכסף ועל האופן בו הוא יכול לעבוד בשבילך ולא נגדך. בסוף הקורס הזה תהיה לך מפה של יעדים כלכליים מרגשים ומלאי משמעות + איך ניתן לבנות תכנית פעולה להשגתם.

אודות הקורס

חייבים להתחיל איפשהו, וזה כאן ועכשיו! בין אם יש לך מספיק כסף וגם אם לא, חובה עליך לבנות את התשתית כדי להבטיח הצלחה כלכלית, אחרת נופלים לאותם ההרגלים הרעים שתמיד מושכים אותך אחורה.
 

איך מציבים יעדים כלכליים וגם מגיעים אליהם?

יש בסך הכל 2 דרכים פשוטות:
  1. ללחוץ על הקישור בתוך הקורס ולהוריד את הקובץ למחשב ומשם לעבוד
  2. אם הנך יותר טיפוס של דף ועט, זה נהדר. יש דרך שמתאימה גם לך
   
השיטה: מודל S.M.A.R.T שלב 1 :“S” – ספציפי  (Specific) היעד הכלכלי שלך חייב להיות ספציפי – מאד ספציפי. ככל שהיעד יותר ספציפי כך נוכל להשיג אותו   שלב 2 :“M” – מדיד  (Measurable) חייבת להיות אפשרות למדוד את המטרה בכמויות, אחוזים, תאריכים, זמנים וגם להרגיש אותה בחושים שלנו: מה נראה, נשמע ונרגיש כשנשיג את המטרה   שלב 3 :“A” – בר השגה  (Achievable) כשאנו מגדירים יעדים, יש לוודא שהם ניתנים להשגה. ההצלחה שלנו נעשית באמצעות צעדים מדודים כדי שנוכל בכל פעם לעשות את הקפיצה הבאה בלי להתרסק   שלב 4 :“R” – רלוונטי  (Relevant) היעדים צריכים להיות בהלימה עם הערכים שעל פיהם אנו חיים   שלב 5 :“T” – זמן  (Time) צריך לקבוע תאריך מדויק להשגת היעדים. רק כאשר היעדים שלנו תחומים בזמן, ניתן למדוד אותם.  
 
 

המרצה

תמונת פרופיל
אופיר זילביגר
​יועץ ומאמן בכלכלת המשפחה וניהול ההון האישי נעים מאוד, אופיר זילביגר. נשוי ואב מאושר לחמישה ילדים. יועץ ומאמן מוסמך בכלכלת המשפחה, חבר באיגוד המאמנים והיועצים לכלכלת המשפחה וחבר באיגוד המתכננים הפיננסיים בישראל (UFPI) בוגר תואר ראשון ושני, מאחוריי קריירה של כמעט 10 שנים במשרד ממשלתי. בשלוש השנים האחרונות עוסק במקצוע שהוא שליחות- בליווי, ייעוץ ואימון למשפחות, יחידים ועובדי ארגונים להצלחה כלכלית ואישית. בגילי "המופלג" כבר הספקתי להיות במינוס וחובות, לצאת מהם, כמעט למות במלחמה וגם... להשתקם כלכלית, לרכוש 3 דירות משלי, לעזוב עבודה מבטיחה עם קביעות ותנאים ולהקים עסק מצליח. את כל הרקע הזה הבאתי לשולחן הייעוץ ליותר מ 500 משפחות ישראליות ועכשיו גם לתוכנית הכשרת היועצים היוקרתית. אם אני הצלחתי, אפילו שיש לי 5 ילדים ולמרות שבבנק כבר התייאשו ממני- כל אחד יכול! כל משפחה מעידה שיש לה את החיים שלפני הליווי שלי ואת החיים שאחרי! כשהעניין הכלכלי מסתדר, פתאום החלקים של הפאזל מתחילים להתחבר בזה אחר זה- ההורות, הזוגיות, היחסים עם קרובי המשפחה, עבודה ועוד. לשם אנו מכוונים וזו המתנה שאנחנו הולכים לתת יחד ללקוחות שלנו!

קורסים

4
0 0

סקירות

0

תלמידים

37

השיעורים בקורס

  • אתה הוא העושר שלך! חינם 00:03:58
  • איך תוכנית העושר מעצבת את חייך 00:05:20
  • חשיבת עוני לעומת חשיבת עושר 00:02:00
  • הצבת יעדים כלכליים מרגשים ומלאי משמעות 02:00:00

סקירות

× איך אפשר לעזור לך?