159 לכל שנה

5

למה מי צריך לשלם כל כך הרבה לספר? ספר הוא איש מקצוע שצריך אותו לפחות פעם בחודש. כשיש במשפחה אבא …

אודות הקורס

למה מי צריך לשלם כל כך הרבה לספר?

ספר הוא איש מקצוע שצריך אותו לפחות פעם בחודש. כשיש במשפחה אבא אחד וכמה בנים - זה הופך להוצאה חודשית משמעותית. מכונת תספורת, לעומת זאת, בתוספת הקורס הזה - הם השקעה שמשקיעים בהם פעם אחת, וחוסכים גם את התשלום החודשי, גם את זמן ההמתנה, גם את העקצוץ המעצבן של שערות קטנות שנדבקות לעור ומגרדות עד שמגיעים הביתה ויכולים להתקלח ולהחליף בגדים. אם אחד התפקידים שלך זה גם לשלוח את הבנים להסתפר כבר, כי עוד רגע אפשר לקלוע להם צמה - כנראה ישמח אותך לסיים את הסיפור בין קירות הבית במקום לשלוח אותם רחוק כדי להסתפר כבר, סוף-סוף.

מה יש כבר ללמוד בשביל לספר את הבנים שלך?

על פניו, מי שראה פניו איך עובדת מכונת תספורת, יודע שיש לחצן הפעלה וכיבוי, ומה שצריך זה לחבר לשקע, ולהעביר על הראש כדי לספר. אם מכונת התספורת היא אל-חוטית, כשהיא מוטענת אפשר לעבוד איתה גם בלי שקע באזור. ובכל זאת יש פה מה ללמוד. יש פינישים שצריך בשבילם מספריים, ובלי לדעת מה צריך לעשות - התוצאה תהיה קרחות בהירות קטנות באמצע הראש המסופר... יכולות לצוץ בעיות נוספות: אף אחד לא רוצה למצוא את השיער העדין שצומח לכל אחד על העורף כשהוא נקצץ בטעות במכונת התספורת והופך את העורף לאזור שעיר שדורש תגלחת קבועה, ובנוסף, יש גם את הפיאות בצדדים שצריך להיזהר עליהן. בדיוק בשביל זה רבקה גולדברג אספה פה את כל הטיפים המקצועיים מספר ותיק בעל ניסיון.

המרצה

תמונת פרופיל
רבקה גולדברג
שמי רבקה גולדברג, מעצבת שיער עשיתי את כל הטעויות האפשריות, שרפתי לקוחות "במקצועיות" ו"הצלחתי" לגרום ללקוחות להיות לא מרוצים... נשברתי אחרי שנתיים של עבודה, ורציתי לעזוב את כל העסק הזה, שבורה, מתוסכלת ובוכה. "כמה אפשר לירוק דם ולהתאכז?" "כמה פעמים אפשר לעבור את המדרכה מחוסר נעימות מבנות?" בשלב הזה בעלי לא נתן לי להפסיק והלכתי לעוד השתלמויות, איכשהו עליתי על דרך המלך בלי שום ליווי, וכל שאלה שהייתי צריכה לשאול, הלכתי לבקש טובות או לשלם כסף למקצועניות, עם הרבה בושות... למדתי במקום גדול ומכר שהמורה היתה שכירה ובאה כדי לדפוק כרטיס וללכת הביתה ולא באמת היה אכפת לה עם איזה ידע אני יצא לשוק, ומי ילווה הלאה. אני לא מוכנה בשופם אופן שזה יקרה לך!! כשתעברי איתי את הקורס המיוחד הזה: פתאום תסתכלי על הידע שלך בצורה אחרת לגמרי, פתאום תביני בקלות איך קל לבנות תסרוקת מקצועית, איך קל למלא את רצון הלקוחות בדיוק כמו שהם ביקשו, פתאום תביני איך את מצליחה יותר מאחרות,וההצלחה הגדולה תהיה: כשיחזרו אליך פעם ועוד פעם לקוחות מרוצים!

קורסים

1
0

סקירות

0

תלמידים

5

השיעורים בקורס

  • הקדמה לסדנת תספורות בנים חינם 00:06:18
  • תספורת במכונה 00:09:10
  • פוני ילדים 00:09:07
  • פוני מבוגרים 00:05:48
  • פיאות וצדעיים 00:17:08
  • פס מאחורה וגימורים 00:08:43
  • תספורת לחלאקה 00:18:07
  • סוגי מכונות 00:11:53

סקירות

× איך אפשר לעזור לך?