אודות הקורס

למה לרצות לכתוב? מה רע בקופירייטר צמוד?


עידן האינטרנט הפך את כולנו לכותבים. 

מיילים, פוסטים באתר, הודעות וואטסאפ וכמובן המודעות הוותיקות והטובות שמעולם לא עזבו אותנו והן גם לא בכיוון.

יש שתי סיבות שבגללן העיניים שלך קוראות עכשיו את המילים האלה: או כי יש לך עסק או כי העסק שלך הוא כתיבה.

כך או כך, כתיבה טובה עושה את ההבדל בין אנשים שרוצים לקרוא מה שכתבת (ובעיקר: לפעול בהתאם) לבין אנשים שמתחילים לפהק כשרואים את המילים שלך. 

קופירייטר צמוד זה דבר נפלא, אבל העלות היא אלפי שקלים לחודש. 

וגם הוא לא יעזור בשביל כל דבר קטן שצריך ביום-יום. 

המדריך האינטראקטיבי הזה הוא מלווה צמוד שלא עוזב אותך לרגע, ונותן פתרון מלא לכל מה שיהיה עליך לכתוב אי פעם.


עברית שפה קשה?


לא צריך להיות סופר מוכשר כדי להשתמש בכתיבה שיווקית, זו שהמטרה שלה היא לגרום לאנשים לשלם לך מרצונם הטוב. יש כללים פשוטים וברורים שברגע שיודעים אותם ומבינים איך להשתמש בהם - הדבר שנשאר הוא פשוט לכתוב את המילים המתאימות. 

איך לדעת מה הכללים? איך להבין מה לעשות? איך אפשר להיות בטוחים מה המילים המתאימות? זה בדיוק מה שקורה ב'מילים שוות זהב'. צעד אחר צעד, שלב אחרי שלב, לומדים לתת שם לעסק או למוצר, לכתוב מיילים מכירתיים, דף מכירה או אפילו תסריט לווידאו.


"ימימה שלום, מאז שרכשתי את הספר שלך נהניתי קודם כל מכמות המידע העצומה שבספר, שמלמד אותך את התחום מכל ההיבטים והבחינות ובנוסף הספר קל מאוד להבנה.

בזכות העצות שלך מספר הלקוחות שלי גדל פי שתים עשרה !!!

לא ידעתי שלמילים יש כוח משמעותי כל כך לעסק עד שהתנסיתי! ימימה באמת התכוונתי למה שכתבתי פה. העסק שלי גדל פי 12 יותר ממה שהיה לפני שקראתי את הספר, דפי הנחיתה שלי ממירים ובגדול תודה רבה לך !!!"

אלעד סומך , בונה נכסים מניבים באינטרנט

המרצה

תמונת פרופיל
ימימה ביסמוט
ימימה ביסמוט היא בעלת תשובה מעל 20 שנה, נשואה בשנית + 7, בלוגרית, בעלת תואר בתקשורת חזותית מטעם אונ' ת"א, מומחית לכתיבה שיווקית ומרצה. מאז 2005 כותבת עבור עסקים קטנים תוכן רענן, מקורי ובעיקר עושה שמח בארנק :-). ימימה סוברת, ששיווק זו תופעת לוואי של עבודה פנימית של בעל העסק על עצמו, וככל שהעבודה עמוקה וכנה יותר, כך השיווק נעשה קל ונטול מאמץ. את הסודות שהפכו אותה מנתמכת סעד לאוטוריטה בעולם הכתיבה השיווקית, היא חושפת במסגרת הרצאות לקהל הרחב ופוסטים בבלוג שלה המונה אלפי עוקבים, ומלמדת כיצד יכול כל בעל עסק להפוך למותג בתחומו, באמצעות עמידה על עקרונות, נאמנות לתפיסת עולמו ושיווק תוכן.

קורסים

1
0

סקירות

0

תלמידים

1

השיעורים בקורס

  • הקדמה חינם לא מוגבל
  • מילים שוות זהב צבעוני לא מוגבל
  • מילים שוות זהב שחור לבן להדפסה לא מוגבל

סקירות

× איך אפשר לעזור לך?