אודותינו

כשהקמנו את אתר חכמולוג, היה די ברור לנו מה נרצה לשים בו: מגוון הדרכות, קורסים ותוכניות ליווי שעוזרות לך ללמוד ולהתקדם בתחום שרצית  בלי תהיות אם החומר מתאים לך מבחינה רוחנית.

חכמולוג.
ללמוד מה שרצית, בזמן שנוח לך, במקום שמתאים לך.

קורסים בחינם

בכל קורס יש לך בחינם את השיעור הראשון, כדי להתרשם. חוץ מזה יש לך גם מקבץ קורסים חינמיים שפתוחים לגמרי, להנאתך. תמיד אפשר לפנות אלינו ולבקש עוד…

קורסים קצרים

מגוון קורסים בהשקעה של 100-300 בלבד. רוצה לשלם עוד פחות? כן, זה אפשרי. מינוי של 67 שקלים לחודש, ויש לך גישה לשישה קורסים מלאים למשך שנה.

תוכניות ליווי

קורס דיגיטלי הוא משהו שלומדים לבד מול המסך. תוכנית ליווי כוללת תכנים דיגיטליים, אבל זה עם בן אדם שתומך ועוזר ומלמד ומדייק נקודות חשובות שספציפיות לך.

הסיפור שלנו

שרה אהרן, אישה חרדית רגילה מבית רגיל, מתכנתת באחת מחברות ההייטק פה בארץ (עבודה רגילה?…) רצתה לפתוח משהו אחר. משהו משלה. בנקודת הזמן הזאת היא נפגשה עם ענבר אור שהציעה לה את התוכנית 'יצירת הכנסה נוספת', ומשם הכל היסטוריה.
חכמולוג נפתח כפיילוט, וצבר לא מעט קילומטרז' של קורסים, מרצים ולקוחות מרוצים. קשיים טכניים במערכת ותפעול מורכב הביאו להחלטה: אנחנו גדלים. וככה נולד האתר שלנגד עיניך. לא עוד לשלוח את הגולשים למקומות אחרים כדי ללמוד. הכל פה. בתוך האתר.

דוגמית מהמרצים

אופיר זילביגר, קורס לצאת מהמינוס

הרבה שואפים לצאת מהמינוס, להפסיק עם החובות, אבל אין להם כוח להיחנק. אופיר זילביגר במחיר סמלי לגמרי מאפשר לך לא רק להפסיק עם החובות ולחיות באופן שפוי בלי להתקמצן על השקל, אלא גם מלמד אותך איך להשקיע חכם.

ליאורה בוקסנבוים, מדברת על הנושא הכי חשוב בחיי המשפחה שאף אחד לא מלמד אותנו.

מכון יגדיל תורה, קורס סופר סת"ם, חכמולוג
כל הזכויות שמורות לאתר חכמולוג ©
× איך אפשר לעזור לך?
X