קידום בגוגל

ריקי קפלן

דסמנית, קידום עסקים בגוגל

גלי את הסוד לאתר שמביא לך פניות וקניות: תוכן שגוגל יודע לקרוא + הצעה ברורה באתר + משפך שיווקי בנוי היטב שמוביל את הגולשים לתת בך אמון וליצור איתך קשר 

קידום רגיל בגוגל מתבסס על 'ביטויי מפתח'. אלה מילים וצרופי מילים שגוגל מזהה, שמכניסים אותם למקומות אסטרטגיים שונים באתר, עם כללים די ברורים של מה כותבים איפה וכמה, ואז כשבן אדם מחפש משהו בגוגל – בהנחה שזה מה שהצעת וכתבת את זה באופן ברור – גוגל ישלח אליך את הגולש.

העדכונים של גוגל נכון לשנת 2021 למניינם מתבססים בעיקר על חוויית הלקוח. כמה אנשים נמצאים אצלך באתר וקוראים מה שכתבת? כמה מהם מקליקים על לחצנים ששמת? ככל שהאתר שלך פעיל יותר ויש בו תוכן רלוונטי יותר – ככה גוגל יקדם אותך יותר.

אם יש לך…

– הצעה ברורה שלקוחות קונים ממך בעולם הפיזי

– מוצר או שירות שנמכרים לפחות באלף ש"ח

– אתר בנוי שמציג באופן ברור למי העסק שלך עוזר

– יכולת התבטאות טובה בכתב (לא חייבים לדעת לכתוב מעולה, אבל כן ידע בסיסי)

– רצון שהאתר יביא לך פניות וקניות

– נכונות וזמן להשקיע בלמידה פעם אחת כדי לגרום לגוגל להביא לך גולשים

 

יכול להיות שהקורס לקידום עסקים בגוגל יתאים לך

מה בקורס?

פירוט התכנים בכל שבוע מ-6 השבועות בקורס

סכין ומזלג

שבוע ראשון: הכנתי לך סכין ומזלג – הדברים הקטנים שעוזרים לך לתפעל את האתר שלך לפי הדרישות של גוגל.

הטירה והדלת

שבוע שני: אם העסק שלך הוא טירה, הדבר שמביא אליך לקוחות הוא הדלת. פה נלמד איך לגרום לגוגל להביא לקוחות מתאימים לעסק שלך.

החוד של משולש הזהב

שבוע שלישי: לפעמים יש לך לקוחות פוטנציאליים, ויש לך מוצר או שירות שעונה בדיוק על הצרכים שלהם, אבל הם לא באים. למה? כי 3 דברים מרכיבים את משולש הזהב לעסק ובלעדיו – לא יידעו עלייך. 

לבנות או לשפץ

שבוע רביעי: הולכים לבנות דף נחיתה חדש משלך או לשפץ את הקיים צעד-אחר-צעד. המטרה היא לתת לגולשים חשק לבדוק מה השירות או המוצר שיש לך להציע וליצור קשר.

למכור אוטומטית

שבוע חמישי: מיומנויות מכירה. אם עד היום מכרת רק פנים אל פנים, פה לומדים איך נותנים לדף מכירה למכור בשבילך. לא אסבן אותך: שום תהליך לא קורה מעצמו, אבל האוטומציה בהחלט מקצרת לך תהליכים.

לחבר לשקע

שבוע שישי ואחרון: מעטפת צעדים שמבצעים אחת לחודש באופן שוטף כדי לקדם את העסק שלך בגוגל. 

האחריות

אם עד שבוע מתחילת הקורס הרגשתך היא שאת לא מקבלת את התמורה לכספך שלחי לי מייל וכספך יוחזר בשמחה וללא שאלות!!!

התאמה לחברות הסינון

אם חברת הסינון לא מאפשרת לך כניסה לקורס תוכלי לקבל דיסק אונקי הביתה

הקורס לימד אותי המון ידע חשוב בכל מה שקשור להפיכה של אתר למשהו שמקדם שיווק ומקדם מכירות. הבנתי מה לעשות מאחורי הקלעים של האתר, כדי שיהיה לא רק אתר מעוצב יפה, אלא אתר שבנוי נכון ועובד בשבילי.  

מה שאני יודעת היום ולא ידעתי לפני הקורס, זה איך לגרום לתנועה אל האתר, בתוך האתר, ואיך להניע גולשים לרכישה. איך להביא למצב שהאתר יעבוד בשבילי.

לאה גלברט, סטארט אפ, עיצוב ובניית אתרים

היה לי אתר במשך שנתיים, ומעולם לא קיבלתי דרכו פניה, יום אחד אחרי שפורסמה כתבה איתי בעיתון משפחה, נפגשתי עם לקוחה והיא הייתה בהלם: חיפשתי אותך בגוגל אחרי הכתבה והופתעתי לראות בלונדינית חילונית בפייסבוק! (כמובן לא אני…) שם הבנתי שכבעלת עסק אני חייבת לנהל את המוניטין שלי ברשת! כי חד וחלק הלקוחות שלי שואלים את גוגל עלי… וזו הנקודה שפניתי לריקי קפלן. מאז אני מקבלת לפחות 2 פניות בשבוע להצעות מחיר והזמנות להרצאות ועוד עשרות לקוחות ביום שפשוט גולשים להם אל תוך המתנה שלי ונכנסים למשפך השיווקי שלי, משם הכל היסטוריה. אני שמחה שריקי נענתה להצבת העובדה שלי: את חייבת ללמד את זה, זה פשוט לא הוגן שלא יודעים!"

יעל פיינגולד, חילוץ מתקיעות עסקית

מה עוד זה כולל?

בדיקה אישית לאתר שלך

בסיום התוכנית הקורס שלך ייבדק אישית ותקבלי קובץ שיפורים כתוב לביצוע

(שווי הבונוס 600 ש"ח + מע"מ)

מענה במייל לכל שאלה

יש לך אפשרות במשך ששת השבועות בתוכנית לשאול באופן חופשי וללא הגבלה כל שאלה שתקדם את העסק שלך בגוגל. מתחייבת לענות על הכל, בעזר השם.

(שווי הבונוס זה פרייסלס. אי אפשר לתמחר)

כמה זה עולה?

4,900 שקלים

× איך אפשר לעזור לך?